Moseley Gardens Fallowfield

  • The lagest option:
  • 7 gæster
  • 4 senge
  • 4 soveværelser

Moseley Gardens Fallowfield tilbyder en indkvartering inden for 15 minutter i bil fra Manchester lufthavn.

City of Manchester Stadium ligger 4 km fra villaen, mens Manchester-museet ligger 3 km fra denne indkvartering. Beliggende inden for 5 km afstand fra Manchesters centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. The Battered Cod serverer britisk køkken inden for 150 meter fra villaen. Du kan komme til Platt Fields-parken om få minutter i bil. Friendship Inn busstoppested ligger 300 meter fra boligen.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Moseley Gardens Fallowfield Manchester
4 Bedroom, 3 Bathrooms With Parking
pris kun for mobil

4 Bedroom, 3 Bathrooms With Parking

10
Enestående 2 anmeldelser
623 m fra overnatningsstedet
Mauldeth Co-Living - Private Room Self-Cater
pris kun for mobil

Mauldeth Co-Living - Private Room Self-Cater

814 m fra overnatningsstedet
USD 103 USD 93
pr. nat
Beautiful 5 Bedroom Home Sleeps 12 People In Manchester
pris kun for mobil

Beautiful 5 Bedroom Home Sleeps 12 People In Manchester

9.6
Enestående 13 anmeldelser
993 m fra overnatningsstedet
USD 457 USD 411
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    14 km

    Togstationer

    Piccadilly Railway Station
    4,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Dagligstue
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Kan vi parkere vores bil i nærheden af Moseley Gardens Fallowfield villa?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Moseley Gardens Fallowfield villa.
    • ❓
      Hvor meget koster det at bo på Moseley Gardens Fallowfield villa?
      Lejen på Moseley Gardens Fallowfield villa starter ved 256£ dollars pr. Nat.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger i nærheden af Moseley Gardens Fallowfield villa?
      Restauranter i nærheden af Moseley Gardens Fallowfield villa omfatter The Battered Cod og Nayaab Buffet Restaurant.
    • ❓
      Er kæledyr tilladt i Moseley Gardens Fallowfield villa?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på Moseley Gardens Fallowfield villa, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Manchester Lufthavn
    14 km

    Togstationer

    Piccadilly Railway Station
    4,1 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Moseley Gardens Fallowfield Manchester

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk